Akcje medyczne

 

                 

                www.raknroll.pl                                           www.zylakiprzeciwdzialaj.pl                                www.e-chorzow.com

Drodzy rodzice, uważnie wybierajcie łóżeczka dla swoich dzieci.

 

Naprawdę warto wybierać najwyższej jakości łóżeczka, takie jak oferowane przez sklep-tosia.eu i inne sprawdzone sklepy z profesjonalnym podejściem do klientów.

Chciałam zaoszczędzić przy urządzaniu pokoiku dziecięcego, wybraliśmy zatem z mężem dość tani mebel. Więcej pieniędzy zainwestowaliśmy jedynie w materac, bo to on jest jednak najważniejszy. Nie przewidzieliśmy jednak, że wybór łóżeczka nieznanej zupełnie marki, takiej trochę marki No Name, będzie aż tak słabym pomysłem.

 

Wysokiej jakości łóżeczko.

 Problemy zaczęły pojawiać się, gdy nasz maluch zrobił się nieco bardziej ruchliwy. W łóżeczku nie było również możliwości regulacji dna, więc po kilku miesiącach, gdy nasz syn zaczął wstawać, mebel okazał się być dość niebezpiecznym. Raz prawie wypadł z niego! Szybko okazało się, że brak zabezpieczeń na nogach łóżeczka przyczynił się do porysowania podłogi w kilku miejscach. Niska jakość materiałów, sprawiła, że po pewnym czasie zmuszeni byliśmy wymieniać kolejne szczebelki, co wcale nie było takie tanie.

 

 Przy drugim dziecku byliśmy już bardziej mądrymi i doświadczonymi rodzicami. Dlatego tym razem interesowały nas tylko i wyłącznie nowoczesne, wysokiej jakości łóżeczka z możliwością regulacji dna. Minęły dwa lata, a mebel nadal prezentuje się bardzo dobrze.

 

Odsłony: 260